Szkoły Sokrates

Program Cambridge

Z przyjemnością informujemy, że po dokładnym procesie weryfikacji zdolności organizacyjnych i dydaktycznych Szkół Sokrates, który zakończył się audytem przeprowadzonym przez Dyrektora Cambridge International Examinations Centre, Szkoły zostały włączone do globalnej sieci szkół po międzynarodowej programy nauczania.

Międzynarodowe Centrum Edukacji Uniwersytetu Cambridge jest największą organizacją na świecie, której celem jest kompleksowa edukacja dzieci i młodzieży z całego świata.

Postępowanie zgodnie z programami uniwersytetów Cambridge umożliwia studentom studiowanie na różnych uniwersytetach na całym świecie. Nasz sukces przyniesie korzyści nie tylko uczniom uczęszczającym do szkół w Bydgoszczy, ale także szkołom z całego regionu.

Według University of Cambridge, Sokrates Schools oferują edukację na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy siódmą szkołą w Polsce po międzynarodowym programie nauczania Cambridge University i jedyną szkołą w Polsce, która uzyskała zgodę na przestrzeganie międzynarodowego programu nauczania Cambridge University na wszystkich etapach edukacji, od szkoły podstawowej, do szkoły średniej, a kiedyś również gimnazjum.

 

Search here